Ana Sayfa
 
     
Halil Karaduman Uşşak Taksimi
 
     
Haberler  
.
  • 1 mart 2009 tarihinden itibaren yeni mağazamızda hizmet vermekteyiz. İş arkadaşlarımıza ve dostlarımıza duyuruz.

  • Kemençe kiriş (bağırsak) setlerimiz satışa sunulmuştur.
   
Kenan Özten  
Kenan Özten 07.01.1936 yılında İstanbul da doğdu.
Daha küçük yaşlarda müziğe ilgi duyup hem sanat okulu mobilya bölümüne devam edip aynı zamanda Üstad Ahmet Yatman'dan icra sanatını öğrenmiştir. Zamanın ünlü sanatçılarına Kanun ile eşlik eden Kenan Özten 1965'li...
Devamı için tıklayınız...
 
     
Bilgilendirme  
Özten

Sayın Müzikseverler....

...ilkönce senelerdir göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederim.14 senedir Türkiye ve Dünya müzik piyasasına 'KÜRSCHNER' ismi altında çeşitli müzik telleri üretiyorum.
Bilhassa ud tellerinde apayrı bir başarıya ulaşmış durumdayız. Aramızdaki isim anlaşmamızın sona ermesinden dolayı bundan böyle ürettiğim müzik tellerini 'ÖZTEN' ismi altında piyasaya çıkacağını duyururum.
Zamanından beri alıştığınız kaliteyi aynen koruyacağımız ismimizin garantisidir...
Kenan Özten

 
 
Ürünlerimiz  
Kanun Yapımı....
PVF Kanun Teli...
Dupont Kanun Teli...
Ud Teli...
Lavta Teli...

Devamı için tıklayınız...
 
     
Mandal  
Eski sistem mandal çakılmasında oluşan problemler ki bunlar konuyla alakası olan herkes tarafından bilinen mandal tahtasına aşırı şekilde çok çivi çakılmasından ve mandal indirme esnasında oluşan sesler, cızırdamalar, rezonanslardır mandalların bir plastik ray ( kızak ) üzerine montesi sayesinde önlenmiştir...
Devamı için tıklayınız...
 
     
Kanun Telleri  
Kenan Özten ve Bernd Kürschner titizlikleri ve araştırmacı yapılarıyla tanınan kişiler olarak uzun yıllar işbirliği yapmışlardır. Kanun telleri, yapılan testler ve laboratuar ölçümleri neticesinde yeniden hesaplanıp nitelendirilmiştir.

Devamı için tıklayınız...